● RF koaksiyel kablo tertibatı (7/16 DIN/N/Mini DIN/4.3-10/OEM/ODM).
● Biz koaksiyel düzeneklere odaklanıyoruz.
● Özel RF kablo tertibatlarımız entegre olarak üretilir ve dünya çapında gönderilir.
● RF kablo tertibatları, ihtiyaçlarınıza ve uygulamalarınıza bağlı olarak birçok farklı konektör tipi ve özel uzunlukta üretilebilir.
● 1/2 besleme kablosu konektörü; 4.3-10 konektör jumper; flanşlı 4.3-10 dişi RF konektörü; 4.3-10 LMR 400 konektörü; 7 16 DIN kablo konektörü; silindir konektör; koaksiyel kablo konektörü; konektör 4.3-10; mini DIN 4.3-10; MX konektör; DIN 7 16 dişi konektör.
| Menşe Yeri | Şanghay, Çin (Anakara) | Marka Adı | Telsto |
| Model Numarası | DINM-12 | Tip | 7/16 DIN |
| Başvuru | RF | Cinsiyet | Erkek |
| Ürün Adı | DINM-12 | Renk | Gümüş/Altın |
| Malzeme | Pirinç | Sertifika | ISO9001/CE/ROHS |
| Bağlayıcı tipi | 7/16 DIN | Kaplama | Nikel / Altın Kaplama |
| Minimum Sipariş Miktarı | 1 Adet | ODM/DEM | Sunulan |
| Yalıtım Direnci | ≥ 10000 MΩ | Sıcaklık Aralığı | -40°C ila +85°C |
Şirketinizin minimum sipariş miktarı (MOQ) nedir?
Minimum sipariş miktarı esnektir.
Teslimat süreniz nedir?
Lütfen öncelikle stok durumumuzu sorunuz, depozitonuzu aldıktan sonra ürünler gönderilebilir. Müşteri markaları kullanılıyorsa, malzeme hazırlığı ve seri üretim 3-5 gün sürecektir.
Şirketiniz özelleştirmeyi kabul ediyor mu?
OEM ve ODM siparişleriniz memnuniyetle karşılanır.
Satış sonrası hizmet sorununu nasıl çözüyorsunuz?
Eğer tamir konusunda bilgili çalışanlarınız varsa lütfen teknik destek için bize başvurun. Mühendisiniz yoksa lütfen ürünleri geri gönderin, biz sizin için tamir edebiliriz.
Geliştirmemiz için bize bir örnek gönderebilir misiniz?
Örnekler sağlanabilir.

Model:TEL-DINM.12-RFC
Tanım
1/2 inç esnek kablo için DIN erkek konnektör
| Malzeme ve Kaplama | |
| Merkez iletişimi | Pirinç / Gümüş Kaplama |
| Yalıtkan | PTFE |
| Gövde ve Dış İletken | Pirinç / alaşım, üç alaşımla kaplanmıştır. |
| Conta | Silikon Kauçuk |
| Elektriksel Özellikler | |
| Özellikler Empedans | 50 Ohm |
| Frekans Aralığı | DC~3 GHz |
| Yalıtım Direnci | ≥5000MΩ |
| Dielektrik Dayanımı | 4000 V rms |
| Merkez temas direnci | ≤0,4 mΩ |
| Dış temas direnci | ≤1,0 mΩ |
| Ekleme Kaybı | ≤0.08dB@3GHz |
| VSWR | ≤1.08@-3.0GHz |
| Sıcaklık aralığı | -40~85℃ |
| PIM dBc(2×20W) | ≤-160 dBc (2×20W) |
| Su geçirmez | IP67 |
N veya 7/16 veya 4310 1/2" süper esnek kablonun kurulum talimatları
Bağlayıcının yapısı: ( Şekil 1 )
A. ön somun
B. arka somun
C. conta

Sıyırma boyutları şemada (Şekil 2) gösterildiği gibidir, sıyırma sırasında şunlara dikkat edilmelidir:
1. İç iletkenin uç yüzeyi pahlanmalıdır.
2. Kablonun uç yüzeyindeki bakır tortusu ve çapak gibi yab impurities maddeleri temizleyin.

Sızdırmazlık parçasının montajı: Sızdırmazlık parçasını, şemada gösterildiği gibi (Şekil 3) kablonun dış iletkeni boyunca vidalayın.

Arka somunun takılması (Şekil 3).

Ön ve arka somunları, diyagramda gösterildiği gibi vidalayarak birleştirin (Şekil 5).
1. Vidalamadan önce, o-ringin üzerine bir kat yağlayıcı gres sürün.
2. Arka somunu ve kabloyu sabit tutun, ana gövdeyi arka gövdeye vidalayın. Ana gövdeyi arka gövdeye İngiliz anahtarı kullanarak vidalayın. Montaj tamamlandı.
