Telsto serisi su geçirmez kaplama, kablosuz iletişim kulelerinde, örneğin 3G veya 4G, LTE baz istasyonlarında, RF bağlantılarının her zamankinden daha yoğun olduğu ve geleneksel su geçirmez çözümlerin, bantların ve macunların bu kadar kalabalık yerlerde kullanılmasının zor olduğu yerlerde RF bağlantılarını korumak için tasarlanmış yeni bir tür hava koşullarına dayanıklılık çözümüdür.
Telsto serisi su geçirmezlik kapakları, tekrar kullanılabilir, aletsiz montaj özelliğiyle mobil baz istasyonları sektörü için zaman tasarrufu sağlayan, uygun maliyetli ve montajcı dostu bir hava koşullarına dayanıklılık çözümüdür. Telsto hava koşullarına dayanıklılık kapakları, tipik olarak antenler ve RRU'lar (Uzaktan Radyo Ünitesi) üzerindeki RF bağlantılarını örtmede kullanılır.
Jelin sızdırmazlık özellikleri, geniş bir sıcaklık aralığında (-40°C/+70°C) güvenilir koruma sağlar.
Bağlantı noktasının tamamen sarılması ve bağlantısının kesilmemesi.
Hızlı ve kolay kurulum
Kolayca çıkarılabilir ve tekrar kullanılabilir
Jel malzeme, su ve diğer kirleticilerin girişine karşı etkili bir bariyer sağlar - IP derecesi 68
Kurulum ve sökme için bant, macun veya alet gerekmez.
Model: TEL-GEL-1-5/8”Besleyici - 1/2''Kıvırıcı
Açıklama: Jel Conta Kapatma ürünleri, "jumper-anten" ve "jumper-besleyici" bağlantılarını hava koşullarına karşı korumak için hızlı ve düşük kurulum becerisi gerektiren bir yöntem sunar.
| Jel Conta Kapatma | |
| Model | TEL-GEL-1/2J-1-5/8F |
| İşlev | 1/2" atlama kablosundan 1-5/8" besleme kablosuna jel contalı kapatma |
| Malzeme | PC+SEBS |
| Boyut | L200mm,W88mm,H60mm |
| Giriş | 1/2" jumper (13-17 mm) |
| Çıktı | 1-5/8" besleyici (35-40 mm) |
| Net ağırlığı | 300g |
| Yaşam/süre | 10 yıldan fazla |
| Korozyon ve ultraviyole ışınlarına karşı direnç | H2S, ultraviyole testini geçti. |
| Buz ve kar direnci | 100 mm'ye kadar, su sızıntısı yok, şekil değişikliği yok. |
| Su geçirmezlik seviyesi | IP68 |
| Yangına dayanıklılık seviyesi | HB |
| Şiddetli yağmurlara dayanıklılık | 100E 150mm/sa |