Antenler/ Baz istasyonu / Yayın / Kablo montajı / Hücresel / Bileşenler / Enstrümantasyon / Mikrodalga Radyo / Askeri-Havacılık
PCS/Radar/Radyolar/Uydu İletişimi/Aşırı Gerilim Koruması WLAN
1. Ayrıca müşterilerimizin gereksinimlerini karşılamak için özel ürünler de üretiyoruz. Bize çiziminizi, örneğinizi veya belirtilen detayları göstermeniz yeterli, biz de üretelim; ya da lütfen bize IMD, VSWR, kaplama vb. gibi özel mühendislik parametrelerinizi gönderin.
2. Örnek sunmanızda sakınca yoktur.
3. Sorunuza 24 saat içinde cevap vereceğiz.

Model:TEL-NMA.12S-RFC
Tanım
1/2 inç süper esnek kablo için N erkek açılı konnektör
| Malzeme ve Kaplama | |
| Merkez iletişimi | Pirinç / Gümüş Kaplama |
| Yalıtkan | PTFE |
| Gövde ve Dış İletken | Pirinç / alaşım, üç alaşımla kaplanmıştır. |
| Conta | Silikon Kauçuk |
| Elektriksel Özellikler | |
| Özellikler Empedans | 50 Ohm |
| Frekans Aralığı | DC~3 GHz |
| Yalıtım Direnci | ≥5000MΩ |
| Dielektrik Dayanımı | ≥2500 V rms |
| Merkez temas direnci | ≤1,0 mΩ |
| Dış temas direnci | ≤0,2 mΩ |
| Ekleme Kaybı | ≤0,12dB@3GHz |
| VSWR | ≤1.1@-3.0GHz |
| Sıcaklık aralığı | -40~85℃ |
| PIM dBc(2×20W) | ≤-160 dBc (2×20W) |
| Su geçirmez | IP67 |
N veya 7/16 veya 4310 1/2" süper esnek kablonun kurulum talimatları
Bağlayıcının yapısı: ( Şekil 1 )
A. ön somun
B. arka somun
C. conta

Sıyırma boyutları şemada (Şekil 2) gösterildiği gibidir, sıyırma sırasında şunlara dikkat edilmelidir:
1. İç iletkenin uç yüzeyi pahlanmalıdır.
2. Kablonun uç yüzeyindeki bakır tortusu ve çapak gibi yab impurities maddeleri temizleyin.

Sızdırmazlık parçasının montajı: Sızdırmazlık parçasını, şemada gösterildiği gibi (Şekil 3) kablonun dış iletkeni boyunca vidalayın.

Arka somunun takılması (Şekil 3).

Ön ve arka somunları, diyagramda gösterildiği gibi vidalayarak birleştirin (Şekil 5).
1. Vidalamadan önce, o-ringin üzerine bir kat yağlayıcı gres sürün.
2. Arka somunu ve kabloyu sabit tutun, ana gövdeyi arka gövdeye vidalayın. Ana gövdeyi arka gövdeye İngiliz anahtarı kullanarak vidalayın. Montaj tamamlandı.
