1/2" Süper esnek RF kablosu için N Erkek konnektör düz kelepçe
RF konektörleri genellikle koaksiyel kablolarla kullanılır ve koaksiyel tasarımın sunduğu korumayı sürdürmek üzere tasarlanmıştır. Çeşitli tiplerdeki RF konektörleri genellikle kablosuz işlevler için kullanılır.
N tipi konnektörler 50 ohm ve 75 ohm empedans seçenekleriyle mevcuttur. Frekans aralığı, konnektör ve kablo tipine bağlı olarak 18 GHz'e kadar uzanır. Vidalı bağlantı mekanizması sağlam ve güvenilir bir bağlantı sağlar. Konnektör stilleri, esnek, uyumlu, yarı sert ve oluklu kablo tipleri için mevcuttur. Bu seri için hem sıkıştırma hem de kelepçe kablo sonlandırma işlemleri kullanılır.
Uygulama Alanları: Antenler/ Baz istasyonları / Yayın / Kablo montajı / Hücresel / Bileşenler / Enstrümantasyon / Mikrodalga Radyo / Askeri-Havacılık PCS / Radar / Radyolar / Uydu iletişimi / Aşırı gerilim koruması WLAN.
| Bağlayıcı Tipi | N erkek konnektör |
| Empedans | 50 ohm |
| Bağlayıcı Malzeme | Pirinç |
| Yalıtkanlar | PTFE |
| Temas Kaplaması | Nikel kaplama |
| İletişim Pini | Pirinç, Gümüş kaplama |
| Sıkıştırma yüksükleri | Bakır alaşımı, nikel kaplama |
| Özellikler | Hava koşullarına dayanıklı |
| Montaj Tipi | Kablo montajı |
| Konektör bağlantısı | Dişli bağlantı |
| Kablo Modelleri | 1/2" RF koaksiyel superflex besleme kablosu |
| Sabit Mod | Vidalandı |
Hem erkek hem de dişi uç seçenekleriyle sunulan N konnektörleri, GSM, CDMA ve TD-SCDMA şebekeleri için tasarlanmış ve üretilmiştir.
1/2" süper esnek koaksiyel kablo için N erkek konnektör
1. Konnektörlerin standartları: IEC60169-16 standardına uygun olarak
2. Arayüz vida dişi: 5/8-24UNEF-2A3. Malzeme ve Kaplama:
Gövde: pirinç, nikel/altın kaplama
Yalıtkan: Teflon
İç iletken: bronz, altın kaplama
4. Çalışma ortamı
Çalışma sıcaklığı: -40~+85℃
Bağıl nem: %90~%95 (40±2℃)
Atmosfer basıncı: 70~106 kPa
Tuz sisi: 48 saat boyunca sürekli sis ( %5 NaCl)
5. Elektriksel özellikler
Nominal empedans 50Ω
Frekans aralığı: DC-3G
Temas direnci (mΩ): Dış iletken ≤0,25, İç iletken ≤1
Yalıtım direnci (MΩ) ≥ 5000
Dayanım gerilimi AC (V/dak) 2500
VSWR(0-3GHz) ≤1.10
Peki ya kaliteniz?
Tedarik ettiğimiz tüm ürünler, sevkiyat öncesinde Kalite Kontrol departmanımız veya üçüncü taraf denetim standartları tarafından titizlikle test edilmektedir. Koaksiyel jumper kabloları, pasif cihazlar vb. ürünlerin çoğu %100 test edilmiştir.
Resmi sipariş vermeden önce test etmek üzere örnekler sunabilir misiniz?
Elbette, ücretsiz örnekler sağlayabiliriz. Ayrıca, müşterilerimizin yerel pazarı geliştirmelerine yardımcı olmak için yeni ürünler geliştirmelerine birlikte destek vermekten de memnuniyet duyarız.
Özelleştirmeyi kabul ediyor musunuz?
Evet, ürünleri müşterinin taleplerine göre özelleştiriyoruz.
Teslimat süresi ne kadar?
Genellikle stoklarımızda ürün bulunduruyoruz, bu nedenle teslimat hızlıdır. Toplu siparişlerde ise teslimat süresi talebe bağlı olacaktır.
Gönderim yöntemleri nelerdir?
Müşterinin aciliyetine göre DHL, UPS, Fedex, TNT gibi esnek kargo yöntemleri, hava yolu veya deniz yolu seçeneklerinin hepsi kabul edilebilir.
Logomuzu veya şirket adımızı ürünlerinizin veya ambalajlarınızın üzerine basabilir misiniz?
Evet, OEM hizmeti mevcuttur.
Minimum sipariş miktarı sabit mi?
Minimum sipariş miktarı esnektir ve deneme siparişi veya numune testi olarak küçük siparişleri kabul ediyoruz.

Model:TEL-NM.12S-RFC
Tanım
1/2" Süper Esnek RF kablosu için N Erkek konnektör
| Malzeme ve Kaplama | |
| Merkez iletişimi | Pirinç / Gümüş Kaplama |
| Yalıtkan | PTFE |
| Gövde ve Dış İletken | Pirinç / alaşım, üç alaşımla kaplanmıştır. |
| Conta | Silikon Kauçuk |
| Elektriksel Özellikler | |
| Özellikler Empedans | 50 Ohm |
| Frekans Aralığı | DC~3 GHz |
| Yalıtım Direnci | ≥5000MΩ |
| Dielektrik Dayanımı | ≥2500 V rms |
| Merkez temas direnci | ≤1,0 mΩ |
| Dış temas direnci | ≤1,0 mΩ |
| Ekleme Kaybı | ≤0,12dB@3GHz |
| VSWR | ≤1.08@-3.0GHz |
| Sıcaklık aralığı | -40~85℃ |
| PIM dBc(2×20W) | ≤-160 dBc (2×20W) |
| Su geçirmez | IP67 |
N veya 7/16 veya 4310 1/2" süper esnek kablonun kurulum talimatları
Bağlayıcının yapısı: ( Şekil 1 )
A. ön somun
B. arka somun
C. conta

Sıyırma boyutları şemada (Şekil 2) gösterildiği gibidir, sıyırma sırasında şunlara dikkat edilmelidir:
1. İç iletkenin uç yüzeyi pahlanmalıdır.
2. Kablonun uç yüzeyindeki bakır tortusu ve çapak gibi yab impurities maddeleri temizleyin.

Sızdırmazlık parçasının montajı: Sızdırmazlık parçasını, şemada gösterildiği gibi (Şekil 3) kablonun dış iletkeni boyunca vidalayın.

Arka somunun takılması (Şekil 3).

Ön ve arka somunları, diyagramda gösterildiği gibi vidalayarak birleştirin (Şekil 5).
1. Vidalamadan önce, o-ringin üzerine bir kat yağlayıcı gres sürün.
2. Arka somunu ve kabloyu sabit tutun, ana gövdeyi arka gövdeye vidalayın. Ana gövdeyi arka gövdeye İngiliz anahtarı kullanarak vidalayın. Montaj tamamlandı.
