Özellikler: Zarif görünüm, normal tavan montajına uygun, geniş frekans bandı, düşük duran dalga boyu, güçlü parazit önleme yeteneği.
| Öğe | Teknik Özellikler |
| Frekans Aralığı | 698~960MHz/1710~2700MHz |
| Kazanmak | 3±1dBi/4±1dBi |
| VSWR | ≤2.0/ ≤1.5 |
| Giriş Empedansı | 50Ω |
| Polarizasyon | Dikey |
| Yatay kiriş genişliği | 360° |
| Dikey kiriş genişliği | 85±15°/55±15° |
| Maksimum Güç | 50W |
| Bağlayıcı tipi | N-Kadın |
| Çap | Ø164x94mm |
| Renk | Beyaz |
| Sıcaklık | Çalışma sıcaklığı aralığı: -40℃~+60℃ |
| Bağıl Nem Aralığı | %5~%95 |
| Montaj Yöntemi | Vidalarla sabitlenmiştir. |
N veya 7/16 veya 4310 1/2" süper esnek kablonun kurulum talimatları
Bağlayıcının yapısı: ( Şekil 1 )
A. ön somun
B. arka somun
C. conta

Sıyırma boyutları şemada (Şekil 2) gösterildiği gibidir, sıyırma sırasında şunlara dikkat edilmelidir:
1. İç iletkenin uç yüzeyi pahlanmalıdır.
2. Kablonun uç yüzeyindeki bakır tortusu ve çapak gibi yab impurities maddeleri temizleyin.

Sızdırmazlık parçasının montajı: Sızdırmazlık parçasını, şemada gösterildiği gibi (Şekil 3) kablonun dış iletkeni boyunca vidalayın.

Arka somunun takılması (Şekil 3).

Ön ve arka somunları, diyagramda gösterildiği gibi vidalayarak birleştirin (Şekil 5).
1. Vidalamadan önce, o-ringin üzerine bir kat yağlayıcı gres sürün.
2. Arka somunu ve kabloyu sabit tutun, ana gövdeyi arka gövdeye vidalayın. Ana gövdeyi arka gövdeye İngiliz anahtarı kullanarak vidalayın. Montaj tamamlandı.
