Özellikler: Zarif görünüm, normal tavan montajına uygun, geniş frekans bandı, düşük duran dalga, güçlü parazit önleme yeteneği.
Uygulama: İç mekan çok yönlü kapsama alanı GSM/ CDMA/ PCS/ 3G/ 4G/ LTE/ WLAN sistemleri
| Mekanik Özellikler | |
| Boyutlar | 204x115 mm |
| Ağırlık | 0,5 kg |
| Radyatör Malzemesi | Gümüş kaplama pirinç |
| Radom Malzemesi | ABS |
| Radom Rengi | Fildişi beyazı |
| Çalışma Nem Oranı | < %95 |
| Çalışma sıcaklığı | -40~55 ℃ |
| Elektrik Özellikleri | |
| Frekans Aralığı | 806-960MHz 1710~2500MHz 2500-2700MHz |
| Kazanmak | 2dBi±0,5 4dBi±1 4dBi ±1 |
| VSWR | ≤1.4 |
| Polarizasyon | Dikey |
| Desen yuvarlaklığı, dB | ±1 ±1 ±1,5 |
| Dikey kiriş genişliği | 85 55 50 |
| IMD3, dBc @+ 33dBm | ≤-140 |
| Giriş Empedansı | 50Ω |
| Maksimum Giriş Gücü | 50W |
| Bağlayıcı | N Kadın |
N veya 7/16 veya 4310 1/2" süper esnek kablonun kurulum talimatları
Bağlayıcının yapısı: ( Şekil 1 )
A. ön somun
B. arka somun
C. conta

Sıyırma boyutları şemada (Şekil 2) gösterildiği gibidir, sıyırma sırasında şunlara dikkat edilmelidir:
1. İç iletkenin uç yüzeyi pahlanmalıdır.
2. Kablonun uç yüzeyindeki bakır tortusu ve çapak gibi yab impurities maddeleri temizleyin.

Sızdırmazlık parçasının montajı: Sızdırmazlık parçasını, şemada gösterildiği gibi (Şekil 3) kablonun dış iletkeni boyunca vidalayın.

Arka somunun takılması (Şekil 3).

Ön ve arka somunları, diyagramda gösterildiği gibi vidalayarak birleştirin (Şekil 5).
1. Vidalamadan önce, o-ringin üzerine bir kat yağlayıcı gres sürün.
2. Arka somunu ve kabloyu sabit tutun, ana gövdeyi arka gövdeye vidalayın. Ana gövdeyi arka gövdeye İngiliz anahtarı kullanarak vidalayın. Montaj tamamlandı.
