Telsto geniş bant yönlü kuplörler, bir sinyal yolunun diğerine yalnızca tek yönde (yönlü olarak bilinir) düz bir şekilde bağlanmasını sağlar. Genellikle, ana hatta elektriksel olarak bağlanan yardımcı bir hattan oluşurlar. Yardımcı hattın bir ucu, kalıcı olarak eşleşen bir sonlandırma ile donatılmıştır. Yönlülük (bir yöndeki bağlantı ile diğer yöndeki bağlantı arasındaki fark), kuplörler için yaklaşık 20 dB'dir. Yönlü kuplörler, bir sinyalin bir kısmının ayrılması veya iki sinyalin birleştirilmesi gerektiğinde kullanılır. Telsto, 3 dB ile 50 dB veya daha fazla arasında değişen bağlantı değerlerine sahip dar bant ve kablosuz bant yönlü kuplörler sunmaktadır.
| Elektriksel Özellikler | |
| Özellikler Empedans | 50 Ohm |
| Frekans Aralığı | 698-2700 MHz |
| Maksimum Güç Kapasitesi | 300w |
| İzolasyon | ≥30 dB |
| Ekleme Kaybı | ≤0,4 dB |
| VSWR | ≤1,25 |
| Bağlayıcı Tipi | N-Kadın |
| Konnektör Sayısı | 3 |
| Çalışma Sıcaklığı | -35-+75℃ |
| Uygulamalar | IP65 |
| Bağlantı Derecesi, dB | 15 |
| Bağlantı, dB | 15.0±1.0 |
| Net Ağırlık, Kg | 0.37 |
| Nem | %0 ila %95 |
| IMD3, dBc@+43DbMX2 | ≤-150 |
| Başvuru | Kapalı |
N veya 7/16 veya 4310 1/2" süper esnek kablonun kurulum talimatları
Bağlayıcının yapısı: ( Şekil 1 )
A. ön somun
B. arka somun
C. conta

Sıyırma boyutları şemada (Şekil 2) gösterildiği gibidir, sıyırma sırasında şunlara dikkat edilmelidir:
1. İç iletkenin uç yüzeyi pahlanmalıdır.
2. Kablonun uç yüzeyindeki bakır tortusu ve çapak gibi yab impurities maddeleri temizleyin.

Sızdırmazlık parçasının montajı: Sızdırmazlık parçasını, şemada gösterildiği gibi (Şekil 3) kablonun dış iletkeni boyunca vidalayın.

Arka somunun takılması (Şekil 3).

Ön ve arka somunları, diyagramda gösterildiği gibi vidalayarak birleştirin (Şekil 5).
1. Vidalamadan önce, o-ringin üzerine bir kat yağlayıcı gres sürün.
2. Arka somunu ve kabloyu sabit tutun, ana gövdeyi arka gövdeye vidalayın. Ana gövdeyi arka gövdeye İngiliz anahtarı kullanarak vidalayın. Montaj tamamlandı.
