Özellikler: Zarif görünüm, İyi darbe dayanımı, su geçirmezlik ve korozyon önleyici özellik, Standart montaj kiti paketleri (direk tutucu için), Optimize edilmiş boyutlar, Geniş bant teknolojisi, orta kazanç, düşük duran dalga oranı ile tasarlanmıştır.
Uygulama: GSM/ CDMA/ DCS/ PCS/ 3G/ 4G/ LTE/ WLAN/ Wi-Fi sistemi
Anteni tutucu direkle monte etmek, antenin eğim açısını ayarlamak, cıvataları, vidaları ve somunları sıkmak için aşağıdaki adımları izleyin: (1) L şeklindeki montaj kitleri, anten cıvatasına hizalanmalı, düz rondela, yaylı kanca, vida kapağı sırayla takılmalı ve ardından somun kilitlenmelidir. (2) M6 dişli U şeklindeki çubuk, tırtıklı ve L şeklindeki montaj kitlerinden geçirilmeli, anten 35-50 mm çapındaki direkle tutulmalı ve ardından somun kilitlenmelidir. (3) En iyi sinyali elde etmek için, antenin eğim açısı L şeklindeki montaj kitinin delik konumundan ayarlanmalı, ardından tüm somunlar kilitlenmeli ve anten konektör ucu kapatılmalıdır. (4) Kurulum yüksekliği, taban seviyesinden 3 metreden fazla olmalı ve kurulum alanının yakınında yüksek binalar ve büyük metaller bulunmamalıdır. Kısacası, açık arazi olmalıdır.
| Öğe | Teknik Özellikler |
| Frekans Aralığı | 698~960MHz/1710~2700MHz |
| Kazanmak | 7/10dBi |
| VSWR | ≤2.0/ ≤1.5 |
| Giriş Empedansı | 50Ω |
| Polarizasyon | Dikey |
| Yatay kiriş genişliği | 70°/60° |
| Dikey kiriş genişliği | 55°/45° |
| Maksimum Güç | 50W |
| Bağlayıcı tipi | N-Kadın |
| Boyut | 230x210x44 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40℃~+60℃ |
| Renk | Beyaz |
| Montaj | Duvara monte |
| Yıldırımdan Koruma | DC Topraklama |
N veya 7/16 veya 4310 1/2" süper esnek kablonun kurulum talimatları
Bağlayıcının yapısı: ( Şekil 1 )
A. ön somun
B. arka somun
C. conta

Sıyırma boyutları şemada (Şekil 2) gösterildiği gibidir, sıyırma sırasında şunlara dikkat edilmelidir:
1. İç iletkenin uç yüzeyi pahlanmalıdır.
2. Kablonun uç yüzeyindeki bakır tortusu ve çapak gibi yab impurities maddeleri temizleyin.

Sızdırmazlık parçasının montajı: Sızdırmazlık parçasını, şemada gösterildiği gibi (Şekil 3) kablonun dış iletkeni boyunca vidalayın.

Arka somunun takılması (Şekil 3).

Ön ve arka somunları, diyagramda gösterildiği gibi vidalayarak birleştirin (Şekil 5).
1. Vidalamadan önce, o-ringin üzerine bir kat yağlayıcı gres sürün.
2. Arka somunu ve kabloyu sabit tutun, ana gövdeyi arka gövdeye vidalayın. Ana gövdeyi arka gövdeye İngiliz anahtarı kullanarak vidalayın. Montaj tamamlandı.
